1 brzeszczot taśmowy (Bahco Carbide Hard Metal) do Logosol B1651, 5610x34x1,1 mm
Wystaw opinię o produkcie
Bahco Carbide Hard Metal – Wysoka wydajność, bez ostrzenia
Profesjonalna piła taśmowa spełniająca najwyższe standardy, zapewniająca idealną obróbkę drewna i minimalną konserwację. Ta piła posiada zęby ze stali węglikowej i pozostaje ostra przez bardzo długi czas. Brzeszczot nie wymaga ostrzenia, co oznacza więcej satysfakcji z piłowania własnego drewna! Dzięki odpowiedniemu kształtowi brzeszczotu Twój tartak będzie cieszyć się jeszcze płynniejszym cięciem i prawdziwie najwyższej klasy jakością pracy. Bardzo popularna piła taśmowa, która cieszy się uznaniem zarówno nas, jak i klientów na całym świecie. Zapewnia doskonałe rezultaty za każdym razem. Klienci, którzy raz skorzystają z tych brzeszczotów, będą je kupować ponownie.
Kod produktu: 9004-134-5610
Opis
| Grubość ostrza | 1,1 mm |
|---|---|
| Jakość ostrza | Węglik spiekany Bahco |
| Ostrze do | LOGOSOL B1651 |
| Akcesorium do | B1651 |
| Długość ostrza | 5610 mm |
| Szerokość ostrza | 34 mm |
| Waga | 1,9 kg |
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Tor piły: | 1,78 |
| Kąt cięcia: | 12/20 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.