5 brzeszczotów taśmowych (Bahco Sandcut Solid) Logosol B701/B751, 3843x33x1,1 mm
Wystaw opinię o produkcie
Bahco Sandcut Solid – doskonały brzeszczot do piły taśmowej w naprawdę dobrej cenie
Nasz najtańszy brzeszczot do piły taśmowej nadal charakteryzuje się znakomitą jakością. Wiele osób nazwałoby go wręcz brzeszczotem premium. Polecamy go do cięcia niewielkich ilości drewna. Należy się spodziewać częstszego ostrzenia niż brzeszczot HSS. Wielu klientów wybiera ten brzeszczot, gdy muszą ciąć drewno, w którym mogą znajdować się gwoździe, ponieważ jest łatwy w ostrzeniu, a w przypadku złamania koszt wymiany jest niski.
To ostrze można ostrzyć nawet 10 razy. Najłatwiej to zrobić za pomocą robota do ostrzenia brzeszczotów pił taśmowych Logosol Grindlux.
Kod produktu: 9007-033-3843
Opis
| Grubość ostrza | 1,1 mm |
|---|---|
| Jakość ostrza | Bahco Sandcut Solid |
| Ostrze do | LOGOSOL B701, LOGOSOL B751, LOGOSOL B751 PRO |
| Długość ostrza | 3843 mm |
| Szerokość ostrza | 33 mm |
| Waga | 5,7 kg |
| Tor piły: | 2.16 |
| Kąt cięcia: | 10/30 |
| Jakość ostrza piły: | Bahco Sandcut Solid |
| Brzeszczot do: | Wszystkie tartaki taśmowe Logosol |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.