Pilarka spalinowa MS 162 C-BE
Wystaw opinię o produkcie
- Pilarka spalinowa do cięcia drewna opałowego i do pielęgnacji ogrodu
- Do pracy w przydomowym terenie
- Prosta w obsłudze dzięki jednej dźwigni sterującej i dźwigni kombi z funkcją Stop
- Łatwe uruchamianie dzięki ręcznej pompce paliwowej i STIHL ErgoStart
- Łatwe napinanie piły łańcuchowej dzięki błyskawicznemu napinaczowi STIHL
- System antywibracyjny STIHL zapewnia komfort nawet podczas długiej pracy
Kod produktu: 1148-200-0317
Opis
Pilarka spalinowa MS 162 C-BE: model podstawowy z ErgoStart
Mocny silnik STIHL 2-MIX zapewnia dobrą wydajność cięcia przy zachowaniu niskiego zużycia. Pilarka MS 162 C-BE jest standardowo wyposażona w łańcuch P 3/8". Dzięki wąskiemu rzazowi możesz wykonywać precyzyjne cięcia, a pilarka pracuje płynnie i cicho. System antywibracyjny STIHL odciąża mięśnie i stawy, redukując przenoszenie wibracji na rękojeść.
Dzięki STIHL ErgoStart, podczas uruchamiania potrzebujesz znacznie mniej siły. Ponadto łańcuch piły łańcuchowej można łatwo i bez użycia narzędzi napiąć za pomocą błyskawiczanego napinacza łańcucha STIHL.
Za pomocą jednej dźwigni można wygodnie sterować wszystkimi funkcjami: uruchamianie, obsługa i zatrzymywanie można wykonać jedną ręką. Ponowne uruchomienie po przerwach w pracy jest łatwe, ponieważ dźwignia kombi z funkcją STOP automatycznie powraca do pozycji roboczej.
Dane techniczne
| Pojemność skokowa | 30,1 cm³ |
| Moc | 1,2/1,6 kW/KM |
| CO2 | 894 g/kWh |
| Ciężar | 4,9 [kg] 1) |
| Ciężar systemu | 5,45 [kg] 2) |
| Długość prowadnicy | 35 cm |
| Stosunek ciężaru do mocy | 4 kg/kW |
| Podziałka łańcucha piły | 3/8 " P |
| Długość urządzenia z ogranicznikiem pazurowym | 410 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 100 dB(A) 3) |
| Poziom mocy akustycznej | 113 dB(A) 3) |
| Wartość drgań strona lewa / prawa | 3,6/3 m/s² 4) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.