Pilarka spalinowa MS 162
Wystaw opinię o produkcie
- Pilarka spalinowa do cięcia drewna opałowego i do pielęgnacji ogrodu
- Do pracy w przydomowym terenie
- Prosta w obsłudze dzięki jednej dźwigni sterującej i dźwigni kombi z funkcją Stop
- Boczny napinacz piły łańcuchowej
- System antywibracyjny STIHL zapewnia komfort nawet podczas długiej pracy
Kod produktu: 1148-200-0316
Opis
Pilarka spalinowa |1,2 kW / 1,6 KM. Model podstawowy do wszechstronnych zadań
Pilarka spalinowa STIHL MS 162 to niezawodny model podstawowy do prac wokół posesji. Niezależnie od tego, czy tniesz drewno opałowe czy wycinasz drzewa owocowe, STIHL MS 162 nadaje się do szerokiej gamy zastosowań. Optymalna konstukcja pilarki jest wyposażona w mocny silnik STIHL 2-MIX. Zapewnia to dobrą wydajność cięcia przy niskim zużyciu paliwa. Precyzyjne cięcie osiągane jest przy pomocy wąskiego zestawu tnącego 3/8". Pilarka zapewnia równą i cichą pracę: system antywibracyjny STIHL redukuje przenoszenie wibracji na uchwyt, odciążając mięśnie i stawy. Obsługa odbywa się jedną dźwignią, sterującą wszystkimi funkcjami, takimi jak uruchamianie, obsługa i zatrzymanie, wszystko jedną ręką. Ponowne uruchomienie po przerwie w pracy jest łatwe, ponieważ dźwignia kombi z funkcją zatrzymania automatycznie powraca do pozycji roboczej. Kolejną cechą zapewniającą komfort jest praktyczne i bezpieczne boczne napinanie łańcucha. Pilarka spalinowa STIHL MS 162 jest idealna do prac w ogrodzie i na działce. Nadaje się doskonale do cięcia drewna opałowego i wszechstronnych prac porządkowych na posesji. Pilarka STIHL MS 162 to lekka i wytrzymała pilarka do użytku domowego, umożliwiająca również ścinanie mniejszych drzew.
Dane techniczne
| Pojemność skokowa | 30,1 cm³ |
| Moc | 1,2/1,6 kW/KM |
| CO2 | 894 g/kWh |
| Ciężar | 4,5 [kg] 1) |
| Ciężar systemu | 5,05 [kg] 2) |
| Stosunek ciężaru do mocy | 3,8 kg/kW |
| Długość prowadnicy | 35 cm |
| Podziałka łańcucha piły | 3/8 " P |
| Długość urządzenia z ogranicznikiem pazurowym | 395 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 100 dB(A) 3) |
| Poziom mocy akustycznej | 113 dB(A) 3) |
| Wartość drgań strona lewa / prawa | 3,2/3 m/s² 4) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.