Pilarka spalinowa MS 172 C-BE
Wystaw opinię o produkcie
- Pilarka spalinowa do cięcia drewna opałowego i do pielęgnacji ogrodu
- Do pracy w sektorze prywatnym i w zakładach rzemieślniczych
- Łatwa obsługa dzięki głównej dźwigni sterującej i przyciskowi stop
- Łatwe uruchamianie dzięki ręcznej pompce paliwowej i STIHL ErgoStart
- Łatwe napinanie piły łańcuchowej dzięki błyskawicznemu napinaczowi STIHL
- Informacje eksploatacyjne dostępne przez gniazdo diagnostyczne
Kod produktu: 1148-200-0033
Opis
Pilarka spalinowa |1,4 kW 1,9 KM. Wersja komfort, kompaktowa i bardzo wszechstronna
Dane techniczne
| Pojemność skokowa | 31,8 cm³ |
| Moc | 1,4/1,9 kW/KM |
| CO2 | 849 g/kWh |
| Ciężar | 4,9 [kg] 1) |
| Ciężar systemu | 5,58 [kg] 2) |
| Stosunek ciężaru do mocy | 3,5 kg/kW |
| Długość prowadnicy | 35 cm |
| Podziałka łańcucha piły | 3/8 " P |
| Długość urządzenia z ogranicznikiem pazurowym | 410 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 101 dB(A) 3) |
| Poziom mocy akustycznej | 114 dB(A) 3) |
| Wartość drgań strona lewa / prawa | 3,2/3,2 m/s² 4) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.