Pilarka spalinowa MS 182 DURO
Wystaw opinię o produkcie
- Uniwersalna pilarka łańcuchowa z napędem spalinowym do cięcia drewna opałowego i do pielęgnacji tere
- Do pracy w sektorze prywatnym i w zakładach rzemieślniczych
- Łatwa obsługa dzięki głównej dźwigni sterującej i przyciskowi stop
- System antywibracyjny STIHL zapewnia komfort nawet podczas długiej pracy
- Informacje eksploatacyjne dostępne przez gniazdo diagnostyczne
Kod produktu: 1148-200-0055
Opis
Pilarka spalinowa |1,6 kW 2,2 KM. Idealna do wszechstronnych prac na posesji
Dane techniczne
| Pojemność skokowa | 35,8 cm³ |
| Moc | 1,6/2,2 kW/KM |
| CO2 | 927 g/kWh |
| Ciężar | 4,6 [kg] 1) |
| Ciężar systemu | 5,28 / 5,28 [kg] 2) |
| Stosunek ciężaru do mocy | 2,8 kg/kW |
| Długość prowadnicy | 35 cm |
| Podziałka łańcucha piły | 3/8 " P |
| Długość urządzenia z ogranicznikiem pazurowym | 400 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 103 dB(A) 3) |
| Wartość drgań strona lewa / prawa | 3,1/3,7 m/s² 4) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.