Pilarka spalinowa MS 391
Wystaw opinię o produkcie
- Doskonała pilarka spalinowa do pozyskiwania drewna opałowego oraz prac budowlanych.
- Praktyczny zawór dekompresyjny zapewniający efektywny rozruch
- Do pracy w rolnictwie, budownictwie i ogrodnictwie
Kod produktu: 1140-200-0727
Opis
Pilarka spalinowa | moc 3,3 kW 4,5 KM, do pozyskiwania drewna i prac budowlanych w drewnie
Dane techniczne
| Pojemność skokowa | 64,1 cm³ |
| Moc | 3,3/4,5 kW/KM |
| CO2 | 653 g/kWh |
| Ciężar | 6,3 [kg] 1) |
| Ciężar systemu | 7,3 [kg] 2) |
| Stosunek ciężaru do mocy | 1,9 kg/kW |
| Długość prowadnicy | 40 cm |
| Podziałka łańcucha piły | 3/8 " |
| Długość urządzenia z ogranicznikiem pazurowym | 458 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 105 dB(A) 3) |
| Poziom mocy akustycznej | 117 dB(A) 3) |
| Wartość drgań strona lewa / prawa | 4/4 m/s² 4) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.