Pilarka spalinowa MS 462
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 1142-200-0118
Opis
Pilarka spalinowa | 4,4 kw 6,0 KM, 6kg - najlżejsza w klasie pojemności 70cm³
Pilarka zoptymalizowana pod kątem ciężaru i wydajności do pracy z drewnem średniotwardym i twardym, z oszczędnym silnikiem 2-MIX. Regulacja ilości tłoczonego oleju pozwala dostosować pilarkę do panujących warunków zewnętrznych. Wyposażona w filtr powietrza HD2 oraz beznarzędziowe zamknięcie wlewu tankowania dla łatwiejszego napełniania paliwem.
Dane techniczne
| Pojemność skokowa | 72,2 cm³ |
| Moc | 4,4/6 kW/KM |
| CO2 | 631 g/kWh |
| Ciężar | 6 [kg] 1) |
| Ciężar systemu | 7,27 [kg] 2) |
| Stosunek ciężaru do mocy | 1,4 kg/kW |
| Długość prowadnicy | 50 cm |
| Podziałka łańcucha piły | 3/8 " |
| Długość urządzenia z ogranicznikiem pazurowym | 469 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 108 dB(A) 3) |
| Poziom mocy akustycznej | 119 dB(A) 3) |
| Wartość drgań strona lewa / prawa | 4,8/3,6 m/s² 4) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.