Pilarka spalinowa MS 500i
Wystaw opinię o produkcie
Pierwsza na świecie pilarka łańcuchowa z elektronicznym wtryskiem paliwa
- Pierwsza na świecie pilarka łańcuchowa o dużej mocy z elektronicznym układem wtrysku paliwa
- Idealny do obróbki twardego drewna
- Bardzo łatwy w uruchomieniu i obsłudze
- Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 0,25 s
- Najlepszy stosunek mocy do masy na rynku
Kod produktu: 1147-200-0001
Opis
Pilarka spalinowa | moc 5,0 kW 6,8 KM
Pierwsza na świecie pilarka łańcuchowa ze sterowanym elektronicznie wtryskiem paliwa Injection. Ten silnik rozpoczyna nową erę w technologii pilarek łańcuchowych. Rewolucyjna technologia STIHL Injection odpowiada za niesamowite przyspieszenie, potężną moc i konsekwentną redukcję ciężaru pilarek STIHL. Łańcuch przyspiesza od 0 do 100 km/h w niesamowitym czasie 0,25 sekundy. Przełomowa technologia i wynikająca z niej lekka konstrukcja zapewnia najlepszy na rynku stosunek ciężaru do mocy: 1,24 kg/kW. Innowacyjne rozwiązanie w postaci czujników ciśnienia powietrza i temperatury zewnętrznej i wewnątrz korpusu pozwala dozować paliwo w optymalny sposób niezależnie od startu na zimno lub na ciepło, wysokości roboczej lub temperatury otoczenia. Brak pozycji startowej i łatwy dostęp do ręcznej pompy paliwowej znacznie ułatwiają rozruch w każdych warunkach. Perfekcyjnie zbalansowana pilarka STIHL MS 500i wraz z lekką konstrukcją i doskonałą zwrotnością zapewnia użytkownikowi ogromne korzyści nie tylko przy ścince drzew i przycinaniu na długość, ale i podczas okrzesywania. Całości doskonałego wyposażenia dopełniają: filtr HD2, praktyczne nakrętki przymocowane do pokrywy, pompa olejowa z regulacją wydajności, beznarzędziowe zamknięcie korka zbiornika paliwa i boczny napinacz piły łańcuchowej.
Dodatkowe informacje o pilarce i dostępności znajdziesz na: MS 500i Pilarka przyszłości
Dane techniczne
| Pojemność skokowa | 79,2 cm³ |
| Moc | 5/6,8 kW/KM |
| CO2 | 706 g/kWh |
| Ciężar | 6,3 [kg] 1) |
| Ciężar systemu | 7,88 [kg] 2) |
| Stosunek ciężaru do mocy | 1,24 kg/kW |
| Długość prowadnicy | 63 cm |
| Podziałka łańcucha piły | 3/8 " |
| Długość urządzenia z ogranicznikiem pazurowym | 468 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 106 dB(A) 3) |
| Poziom mocy akustycznej | 119 dB(A) 3) |
| Wartość drgań strona lewa / prawa | 4,2/4 m/s² 4) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.