Pilarka spalinowa MS 661
Wystaw opinię o produkcie
- Bardzo wydajna pilarka spalinowa do najtrudniejszych prac
- Do profesjonalnych prac leśnych przy twardym drewnie
- Łatwy rozruch i optymalna wydajność silnika dzięki STIHL M-Tronic
- Pilarka używana w zawodach STIHL TIMBERSPORTS®
Kod produktu: 1144-200-0319
Opis
Pilarka spalinowa | moc 5,4 kW 7,3 KM z systemem M-Tronic do najcięższych prac leśnych
Dane techniczne
| Pojemność skokowa | 91,1 cm³ |
| Moc | 5,4/7,3 kW/KM |
| CO2 | 679 g/kWh |
| Ciężar | 7,5 [kg] 1) |
| Ciężar systemu | 9,22 [kg] 2) |
| Stosunek ciężaru do mocy | 1,4 kg/kW |
| Długość prowadnicy | 71 cm |
| Podziałka łańcucha piły | 3/8 " |
| Długość urządzenia z ogranicznikiem pazurowym | 467 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 105 dB(A) 3) |
| Poziom mocy akustycznej | 118 dB(A) 3) |
| Wartość drgań strona lewa / prawa | 6,9/5,6 m/s² 4) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.