Pilarka spalinowa MS 881
Wystaw opinię o produkcie
- Najmocniejsza seryjnie produkowana pilarka łańcuchowa na świecie
- Do użytku profesjonalnego w najtrudniejszych warunkach
- Mocny, niskoemisyjny silnik o mocy 6,4 kW i beznarzędziowe korki wlewu paliwa
- Nowoczesna pompa olejowa zapewniająca optymalny przepływ oleju
- Nakrętki mocujące na pokrywie koła łańcuchowego.
Kod produktu: 1124-200-0204
Opis
Pilarka spalinowa | 6,4 kW 8,7 KM. Najmocniejsza pilarka seryjna na świecie
Gniazdo diagnostyczne z możliwością uzyskania następujących informacji: dane maszyny, liczba uruchomień, historia zakresów obrotów silnika, niektóre dane serwisowe, test modułu zapłonowego i świec zapłonowych, informacje o regulacji gaźnika itp.
Filtr powietrza HD2 wykonany z białego materiału filtrującego. Zawór dekompresyjny i STIHL ElastoStart znacząco ułatwiają rozruch pilarki. Podstawowym wyposażeniem pilarki jest prowadnica o długości 90 cm oraz łańcuch Rapid Super o skoku 0,404 ”.
Dane techniczne
| Pojemność skokowa | 121,6 cm³ |
| Moc | 6,4/8,7 kW/KM |
| CO2 | 671 g/kWh |
| Ciężar | 9,7 [kg] 1) |
| Ciężar systemu | 13,34 [kg] 2) |
| Stosunek ciężaru do mocy | 1,5 kg/kW |
| Długość prowadnicy | 90 cm |
| Podziałka łańcucha piły | .404 " |
| Długość urządzenia z ogranicznikiem pazurowym | 550 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 106 dB(A) 3) |
| Poziom mocy akustycznej | 118 dB(A) 3) |
| Wartość drgań strona lewa / prawa | 9,8/9,8 m/s² 4) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.