Trak łańcuchowy F3 (5 m) z piłą łańcuchową MS661 i podstawowym podawaniem korbowym
Wystaw opinię o produkcie
Przenośny tartak, jakość w każdym detalu
Trak łańcuchowy F3 opiera się na sprawdzonej technologii. Konstrukcja została ulepszona poprzez zastosowanie wytrzymałych podnośników kłód, więcej miejsca na większe kłody oraz poprawę ogólnej wydajności, przy jednoczesnym zachowaniu kompatybilności z istniejącymi agregatami tnącymi i akcesoriami.
Trak łańcuchowy Logosol F3 to ultraprzenośny trak, który z łatwością poradzi sobie z kłodami o średnicy do 70 cm. Trak jest łatwy w transporcie i konfiguracji w domu, na podwórku lub w lesie.
Ten niedrogi trak jest niezwykle prosty w obsłudze. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie tnąłeś drewna, szybko rozpoczniesz produkcję desek i desek do swoich projektów budowlanych. Każde cięcie wykonasz z imponującą precyzją. Automatyczny system blokowania z czytelnymi podziałkami i stałymi wymiarami piły gwarantuje dokładne wymiary drewna.
W zestawie: Logosol F3 z pilarką Stihl MS661, szyna prowadząca 5 m, dwa podnośniki kłód, wózek piły łańcuchowej z podstawowym posuwem korbowym i sterowaniem końcówką prowadnicy.
Kod produktu: 4535-555-7661
Opis
| Waga | 77,65 kg |
|---|---|
| Wysokość | 1,0 m |
| Długość | 5 metrów |
| Szerokość | 0,92 m |
| Średnica kłody | Do 70 cm z możliwością cięcia nawet większych kłód, gdy zajdzie taka potrzeba. |
| Długość kłody | 3,7 m |
| Odległość między podnośnikami kłód | 1 lub 2 metry |
| Efektywna wydajność cięcia | 3-4 kłody na godzinę |
| Zalecane opcje silnika | Piły łańcuchowe o mocy min. 5,3 kW (7,1 KM) lub piły elektryczne i frezarki do drewna marki Logosol. |
| Silnik benzynowy | Stihl MS661 |
| Wysokość załadunku kłód | 0,6 m |
| Min. grubość ostatniej deski | 50 mm (2") |
| Maksymalna szerokość przechyłki | 50 cm |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.