Trak taśmowy B901 PRO z silnikiem elektrycznym 8 kW
Wystaw opinię o produkcie
Logosol B901 PRO – Większa stabilność, większa moc i wyjątkowa wartość
Logosol B901 PRO to szwedzki trak taśmowy z kompletnym pakietem do transportu kłód i imponującą wydajnością w bardzo konkurencyjnej cenie. Doskonałe rezultaty od samego początku i łatwość obsługi!
Trak Logosol B901 PRO został zaprojektowany z myślą o wysokiej stabilności podczas całego procesu cięcia. Jego solidna konstrukcja i przemyślany system transportu kłód gwarantują stabilność, płynną pracę i precyzyjne, proste cięcia – nawet podczas pracy z ciężkimi kłodami lub podczas długotrwałych sesji cięcia.
To tartak, który zapewnia Ci pełną kontrolę na każdym etapie, gwarantując bezpieczną i wydajną pracę od pierwszego do ostatniego cięcia.
Kod produktu: 8355-000-0020
Opis
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wysokość | 1825 mm (4,6 stopy) + 45 mm (1 25/32") |
| Długość | 4850 mm (15,9 stopy) |
| Szerokość | 1950 mm (6,4 stopy) |
| Średnica kłody | Ø901 mm (2 stopy 11,47 cala) |
| Długość kłody | 3800 mm (12,5 stopy) |
| Silnik elektryczny | Silnik 8 kW |
| Zalecany bezpiecznik | 20 A |
| Długość ostrza | 3843 mm |
| Prędkość ostrza | 28 m/s |
| Szerokość ostrza | 30-41 mm |
| Średnica koła pasowego | 500 mm |
| Maksymalna grubość płyty | 230 mm (9 1/16") |
| Min. grubość ostatniej deski | 25 mm (1") |
| Maksymalna szerokość przechyłki | 875 mm |
| Maksymalna wysokość przechyłki | 720 mm |
| Różne |
Maksymalna szerokość cięcia: 875 mm Funkcje |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.